Обухівському міському голові Левченко О.М.
08700, м. Обухів, вул.Київська,10

Копія: Депутатам Обухівської міської ради Київської області

     Відповідно до повідомлення, яке розміщене на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради Київської області: obukhiv.kiev.ua Виконавчий комітет Обухівської міської ради проводить процедуру Громадських слухань проекту коригування Детального Плану Території мікрорайону №3, який знаходиться в північній частині міста, в районі існуючої лікарні. Земельні ділянки загальною площею близько 70,0 га належать до земель запасу Обухівської міської ради і відповідно до діючого Генерального плану міста Обухова передбачається під житлову забудову на перспективу.
Станом на сьогоднішній день, у зв’язку із дестабілізацією ситуації в державі та подіями на Сході України виникла нова категорія військовослужбовців – учасники антитерористичної операції, які потребують окремої уваги та соціального захисту.
З метою створення умов, необхідних для належного соціального забезпечення учасників антитерористичних операцій, на Сході України та членів їх сімей, в тому числі – забезпечення житлом тих, хто потребує поліпшення житлових умов просимо Обухівського міського голову та депутатів міської ради передбачити на території мікрорайону №3 земельну ділянку орієнтовною площею 5,0 га для будівництва житла учасникам антитерористичної операції, які перебувають на квартирному обліку Обухівської міської ради та реально потребують поліпшення житлових умов.
Враховуючи вищезазначене звертаємось до вас з проханням винести на розгляд сесії Обухівської міської ради та підтримати проект Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців міста Обухів на 2017 – 2020 роки (додається).

Додаток:
1. Програма забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців міста Обухів на 2017 – 2020 роки.

З надією на розуміння та співпрацю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.