Неочікуваний подарунок для учасників АТО та родин загиблих, які отримали земельні ділянки для ведення індивідуального садівництва в адміністративних межах Обухівської міської та Нещерівської сільської рад Київської області, від голови Обухівської районної державної адміністрації Івана Рудяка до 9 травня – Детельні Плани Територій (ДПТ) земельних ділянок учасників АТО – затверджено! Дякуємо!


Нарешті ми закінчили те, за що взялися восени 2014 року!
Обмеження на будівництво садових будинків – ЗНЯТО!
Тепер кожен учасник АТО, який має намір будувати садовий будинок може замовити виготовлення будівельного паспорту, узгодити його в відділі містобудування та архітектури Обухівської районної державної адміністрації, отримати дозвіл на будівництво і будувати власне житло! Крапка!
Окрім цього, учасники АТО відтепер можуть нарешті офіційно звернутись до ПрАТ “Київобленерго” і замовити розрахунок вартості підключення до електромережі.

Сподіваємось, що Влада допоможе їм у цьому і на околицях Обухова зявляться два чудових котеджних містечка, які в перспективі ввійдуть в межі міста – це більше 115 га землі з перспективою розвитку.

“Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава, і воля святая!”

Всім добра! І успіхів побратимам в електрофікації земельних ділянок та розбудові котеджних містечок!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.