Вітаю друзі! Сьогодні розповім вам про те як декілька років тому я звернувся до влади з ініціативою створити в м. Обухові Київської області за рахунок земель державної власності розташованих в межах міста та перебувають в постійному користуванні ДП “Київське лісове господарство”, загалом це майже 109 га лісу, зокрема землі лісового фону, які розташовані в районі м-н «Лікарня», «Школа», «Піщана» і закінчуються на пагорбах в районі садових товариств «Стожари» та «Амеба» на адміністративній межі міста Обухів з Нещерівською сільською радою Обухівського району Київської області – регіональний ландшафтний парк місцевого значення – “Парк Слави Воїнів АТО”.

Створення регіонального ландшафтного парку місцевого значення «Парк Слави Воїнів АТО» дало б змогу зберегти, відновити та раціонально використовувати ландшафти території земельних ділянок, які зараз знаходяться у постійному користування ДП «Київський лісгосп», що мають важливе природоохоронне, естетичне, освітнє, рекреаційне та оздоровче значення для мешканців нашого міста, району та Київської області загалом.

Також на території регіонального ландшафтного парку місцевого значення “Парк Слави Воїнів АТО” я пропонував владі передбачити будівництво:

  • меморіального комплексу вшанування пам’яті наших загиблих земляків під час проведення антитерористичної операції на територіях Донецької та Луганської областей;
  • Центру соціально-психологічної реабілітації та адаптації учасників антитерористичної операції;
  • місць відпочинку мешканців міста та району загалом (бесідок, альтанок, спортивних та дитячих майданчиків, вело доріжок підвісних доріг та трас для катання взимку на лижах тощо);
  • інші об’єкти рекреаційного, оздоровчого, освітнього, патріотично-виховного призначення.

Центр соціально-психологічної реабілітації та адаптації учасників антитерористичної операції – це в моєму розумінні в першу чергу мав би бути об’єкт стаціонарної рекреації, який передбачає собою будівництво комплексу в якому будуть розміщені: басейн, зали для зайняття боротьбою, боксом, східними єдиноборствами; тренажерний зал; актовий зал; хостел для дітей, які будуть приїздити на спортивні змагання до нашого міста з усієї Київщини; заклад громадського харчування; місце для зайняття волонтерською діяльністю, патріотично-виховною роботою; приміщення для проведення зустрічей учасників антитерористичної операції з психологами по цільовим групам тощо.

З метою реалізації цієї ідеї я офіційно звернувся до Обухівської районної державної адміністрації, Виконкому Обухівської міської ради, Київської обласної державної адмінісрації, ДП “Київлісгосп” та отримав позитивні відповіді про погодження створення в м. Обухові Київської області регіонального ландшафтного парку місцевого значення “Парку Слави Воїнів АТО”!

Навіть лісники в особі ДП “Київлісгосп” підтримали створення даного парку за рахунок їх земель, що дуже приємно здивувало!

  

Також, користуючись нагодою я звернувся за підтримкою до колишнього Президента України Віктора Ющенка та запропонував йому долучитися до реалізації даної ідеї.
Віктору Андрійовичу сподобалась моя ідея і він запропонував допомогти мені її реалізувати спільно звернувшись до Премєр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням прийняти відповідне рішення Кабінету Міністрів України про передання близько 100 га лісу розташованого в межах м. Обухова із постійного користування ДП “Київлісгосп” в постійне користування громаді міста.

Для реалізації цього соціально важливого проекту ще необхідно було додатково створити комунальне підприємство Обухівської міської ради – “Парк Слави Воїнів АТО” в постійне користування якого можна було б передати землі лісового фонду.

Одного дня на особистому прийомі громадян я звернувся до Обухівського міського голови Олександра Левченка з проханням створити дане комунальне підприємство та детально пояснив йому навіщо це потрібно зробити.

Уважно мене вислухавши Олександр Левченко відповів, що не потрібно нічого створювати оскільки у нього вже є різні комунальні підриємства в постійне користування яких можна забрати у держави близько 100 га лісу.

Звісно мені така пропозиція Обухівського міського голови зовсім не сподобалась оскільки немає жодних гарантій, що той ліс, який би ми умовно кажучи з побратимами за підтримки Віктора Ющенка “віджали” б у держави міський голова Олександр Левченко не подерибанив би разом зі своїм оточенням під реалізацію різних комерційних проектів!

Тому я продовжив наполягати на створенні нового комунального підриємства яке б очолив Ветеран АТО який в свою чергу в подальшому разом з побратимами та за підтримки влади спільно довів би цю ідею до її логічного завершення – створення в м. Обухові регіонального ландшафтного парку місцевого значення “Парку Слави Воїнів АТО”!

На мої зауваження Обухівський міський голова Олександр Левченко відповів, що він не підтримує таку пропозицію та окрім цього, в разі якщо Виконавчий комітет міської ради навіть і створить таке комунальне підприємство – він не виділить фінансування на його роботу по створенню та розвитку регіонального ландшафтного парку місцевого значення!

Я розвернувся і пішов геть!

Так от друзі. Ви постійно запитуєте у мене, а що там зі створенням даного парку, в чому проблема, на якому етапі знаходяться справи…

Відповідаю!

Із-за жадібності Обухівського міського голови Олександра Левченка, у якого мабуть є власні плани як використати ліс в межах міста Обухова – ідея створення в місті регіонального ландшафтого парку місцевого значення “Парк Слави Воїнів АТО” досі не реалізована!

Єдине що особисто мене втішає так це те, що не так легко забрати у держави через Кабінет Міністрів України близько 100 га земель лісового фонду розташованих в межах міста і тому Олександр Левченко ще не “реалізував” його разом зі своїм найближчим оточенням.

Міський голова мабуть хотів моїми руками, під прикриттям партіотичної ідеї та за підтримки колишнього Президента України Віктора Ющенка розвести громаду Обухова на майже 100 га лісу, але цього зробити у нього не вийшло!

Хочу вірити, що рано чи пізно все ж таки моя мрія про створення в нашому місті одного з найкращих регіональних ландшафтних парків Київщини буде втілена в життя, але вже не при нинішньому Обухівському міському голові, який думає лише як ще десь на чомусь “прикурити”!

І на останок – з нетерпінням чекаю на майбутні місцеві вибори щоб відправити нинішнього Обухівського міського голову на відпочинок!

Крапка!

Голова організації    Ігор Оваденко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.