Сьогодні Президент України відвідав Обухівщину і привітав дітей сиріт з дитячого будинку сімейного типу з Днем св. Миколая. Ми вирішили скористатись нагодою і зустрітись з Президентом щоб вирішити наші АТОшні проблеми, але охорона Президента нас не пустила зустрітись з першою особою в країні щоб він допоміг вирішити проблеми з якими стикнулися ДІТИ наших загиблих побратимів Коваленка Ігоря Миколайовича і Петрова Андрія Миколайовича!
Ми вже хотіли перекривати дорогу щоб спинити кортеж, розподілили хто що буде робити, але представник АП і керівник охорони Президента, дивлячись у вічі Матерям загиблих наших побратимів пообіцяли все вирішити!

МОЖЕ СВ. МИКОЛАЙ ДОПОМОЖЕ ДІТЯМ НАШИХ ЗАГИБЛИХ ПОБРАТИМІВ!!!

У Ігоря Коваленка дружина померла від раку, декілька місяців тому, син 12 років живе з бабусею, яка після інфаркту без сторонньої допомоги ходити не може, син майже сирота. Батько трагічно пішов з життя, не витримав горя, не дочекавшись статусу УБД! Мати Ігоря і його син – залишились без соціального захисту зі сторони держави! Все ніяк не можемо допомогти їм отримати статус сім’ї загиблого військовослужбовця! Дістала ця бюрократична державна Система!!!

 

По Петрову Андрію потрібно допомогти встановити справедливість – не правильно склали довідку про обставини загибелі із-за чого сім’я не отримала матеріальну допомогу від держави!!!

 

 

ТАК МИ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СВ. МИКОЛАЯ!

Багато хто з представників ВЛАДИ сьогодні знову на мене дуже сильно образилися, що я з побратимами та сім’ями загиблих учасників АТО приїхав на зустріч з Президентом, в черговий раз “обливали” мене брудом бо на їх думку я знову влаштував чергову “провокацію” і все таке інше, але у нас не залишилось іншого виходу! Пів року віз там де був, ніяких зрушень!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Петро Олексійович просто проїхав повз нас навіть не поцікавившись чому учасники АТО з сім’ями наших загиблих побратимів стоїмо у військовій формі на узбіччі дороги. Звісно, у нього є більш нагальні проблеми щоб ще витрачати якихось 3 хвилини спілкування на нас…

Голова ГО “Громадсько-військовий альянс Обухівщини “СВД” — Ігор ОВАДЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.