Вітаю друзі! Хочу поділитися з вами історією як я вирішив придбати та подарувати землякам мешканцям м. Обухова Київської області садово-паркову лавку та встановити її в будь-якому місці нашого міста де б вона була у нагоді.

Під час пошуків нормальної та зручної для відпочинку земляків лавки випадково натрапив на документи, згідно з якими непогані як на мене садово-паркові лавки як на “Фото – 2”

купує Обухівська міська рада Київської області:

https://dozorro.org/tender/UA-2019-09-10-000050-a?fbclid=IwAR2Ess3EcURJndNtvvzcusAfj_pQKWlCHSA5cCt0964Te1s4tdrBu7ojJdo#tender

Отже, згідно з одним із Договорів купівлі-продажу від 09.09.2019 #201, який укладено між ФОП Погасян Г.Л. та Обухівським міським головою Київської області Олександром Левченко міська влада закупила 21 паркову лавку “ЛСП #2” на загальну суму 125 790, 00 грн.

Якщо розділити то ціна однієї лавки становить 5990,00 грн. Майже шість тисяч гривень.

Як на мене це занадто висока оптова, наголошую – оптова ціна для садово-паркової лавки “ЛСП #2″ виробництва ТОВ”Монастирищенський котельний завод”, яке розташоване в Черкаській обл., Монастирищенському р-н, смт Цибулів:

http://mkz.com.ua/index.php?route=product/product&path=63_61&product_id=99

До речі лавку цього Черкаського підприємства можна купити в мережі інтернет по роздрібній ціні набагато дешевше, аніж її купує за бюджетні кошти Обухівський міський голова Олександр Левченко, наприклад ось тут:

https://prom.ua/ua/p1011061455-lavka-sadovo-parkovaya.html

Йдемо далі. Садово-паркову лавку як на “Фото – 1”

Обухівський міський голова Олександр Левченко купував в 2017 році у Львівського підприємства ТОВ “Компанія Європейський парк”:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-10-001046-c

Згідно з Оголошенням про проведення конкурсних торгів Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області закупив у цього підприємства 40 паркових лавок як на “Фото – 2” на загальну суму 199 600,00 грн.

Якщо розділити ціна однієї лавки становить 4 990,00 грн. Майже п’ять тисяч гривень.

Даному підприємству за порушення законодавства під час участі в тендерних закупівлях заборонено приймати участь в торгах строком на три роки:

http://lviv.nashigroshi.org/2019/04/25/try-firmy-iaki-rozihruvaly-torhy-na-budivnytstvo-sportmaydanchykiv-otrymaly-ponad-400-tys-hrn-shtrafu/?fbclid=IwAR1QfyVQOG-1rOGsNWUcozaoZKgHiUJTVCu58AI4GO3pstFQi2pNdIauhwE

Мабуть тому Олександр Левченко більше і не закуповує у цього Львівського підприємства садові лавки для мешканців міста. Це і добре друзі бо вони не такі зручні як ті, що Олександр Миколайович через власну прокладку у вигляді ФОП Пагасян Г.Л. купує у Черкаського підприємства ТОВ “МКЗ”.

Дякую всім хто допоміг мені знайти нормальну садово-паркову лавку та за помірною ціною не гірше та не дорожче за ті, які закуповує Обухівський міський голова Київської області Олександр Миколайович Левченко!

Завдяки вам я знайшов в одному з магазинів Обухівського району Київської області:

зручну для відпочинку лавку за ціною 2 227,00 грн. (додатково +10% знижки), набагато дешевшу та не гіршу, аніж ті, які за наші з вами бюджетні кошти купує Олександр Левченко! Єдине залишилось вирішити де її краще встановити.

Чекаю на ваші пропозиції. Назвемо цю лавку скажімо:

“Паркова лавка імені Левченка Олександра Миколайовича”, скорочена назва – “ЛОМ” чи може ще якось.

І на останок. Мені подобається, що наше місто завдяки нашій з вами об’єктивній критиці влади змінюється на краще, вкладається бруківка (це окрема розмова), встановлюються по місту садово-паркові лавки. Єдине що мені не подобається друзі так це те, що ніякої кризи насправді немає! Вони просто крадуть наші з вами гроші, навіть на таких днібницях як купівля садово-паркових лавок!

Орієнтовно на купівлі однієї садово-паркової лавки зверху штучно накручується мінімум 100 доларів США!

Далі буде!

Голова організації                       Ігор Оваденко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.