Вітаю друзі! Не знаю як у вас, а у нас в м. Обухові Київської області кожен рік одна й та сама проблема – це відсутність коштів на реабілітацію учасників АТО!

Окрім того, що відсутні кошти потрібно ще стояти в черзі щоб в разі появи фінансування скористатись можливістю пройти психологічну реабілітацію чи санаторно-курортне лікування!

В той час як керівницто країни постійно заявляє про те, що на реабілітацію Ветеранів виділяються кошти, в реальному житті учасники АТО з м. Обухова Київської області практично не можуть скористатись можливістю оздоровитись за виключенням тих небагатьох Ветеранів, яким пощастило більше аніж іншим, зокрема тим хто шукає правди та справедливості і активно відстоює власне законне право на повагу зі сторони державних службовців.

В 2018 році з близько 340 учасників АТО м. Обухова Київської області змогли пройти реабілітацію аж 18 чоловік!!! В цьому – 2019 році на реабілітацію учасників АТО виділили 90 000 грн., яких знову не вистачило!

Рік лише почався, а коштів вже немає!

У мене запитання і скоріш за все воно риторичне до Обухівського міського голови Олександра Миколайовича Левченка, коли він як голова Виконкому Обухівської міської ради нарешті системно вирішить цю проблему і кожен Ветеран, який відчув, що йому потрібно пройти реабілітацію зможе скористатись своїм законним правом, а не впадати в депресію із-за байдужості влади до нього!

Ви навіть не уявляєте скільки сімей вже розпалось із-за того, що просто хлопці психологічно не можуть повернутись з війни! Така статистика державною мабуть і не ведеться. Про проблеми в родинах учасників АТО знають лише побратими, лікарі, волонтери та працівники поліції.

Наш міський голова постійно спілкується зокрема з Народним депутатом України Ігорем Віталійовичем Кононенко, який в цьому році буде балатовуватись по нашому 94 виборчому округу до Верхвної Ради України відкриваючи наприклад якийсь черговий спортивний майданчик. Окрім Ігоря Віталійовича наш міський голова спілкується також і з головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Терещуком.

Невже не можна потурбуватись про тих, кого ти в 2014 році зустрічав в місті з квітами разом з громадою міста Обухова та дякував хлопцям за їх патріотизм і героїзм, а через п’ять років повінстю за них забув і згадуєш лише на державні свята щоб знову лише на словах подякувати їм та вручити грамоти, подяки та налити 100 грам фронтових!

Олександре Миколайовичу! У вас взагалі совість є?

Олександре Миколайовичу! У вас є хоч якась невелика повага до учасників АТО та їх родин чи вона обмежується лише вашими патрітотичними гаслами?

Загляньте в закутки вашої темної душі Олександре Миколайовичу і дайте собі відповідь на всі ці запитання, оскільки Бог не фраєр і доведеться за все перед ним відповідати і згадувати вас будуть злим і не тихим словом!

А совісті у вас Олександре Миколайовичу немає!

Честь маю!

Голова організації      Ігор Оваденко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.