Христос Воскрес!

Вітаю друзі! У ці поминальні дні провідавши загиблих та померлих побратимів по неволі згадав, як у 2017 році ми з побратимами через небайдужих депутатів Обухівської міської ради Київської області звертались до міського голови, колишнього члена “Партії Регіонів”, а зараз члена команди Петра Порошенка та Народного депутата України Ігоря Кононенка з проханням прийняти міську Програму виготовлення та встановлення пам’ятників загиблим та померлим учасникам АТО з м. Обухова за рахунок коштів міського бюджету, а також просили міського голову виділити кошти на пам’ятник трагічно пішовшому з життя учаснику АТО Коваленко Ігорю син якого нещодавно також трагічно загинув впавши з 14-го поверху не добудови.

На відео ви можете побачити як під час розгляду вищезазначеного питання Обухівський міський голова Олександр Левченко намагається закрити рота депутатам міської ради, які нас підтримали, окрім цього міський голова говорить про те, що гроші на виготовлення та встановлення пам’ятників для учасників АТО, які померли після повернення з Війни від травм та захворювань, які отримали під час захисту Батьківщини повинна збирати громада м. Обухова через громадські організації, оскільки за словами міського голови потрібно буде виготовляти дуже багато пам’ятників і таку “розкіш” міський бюджет собі дозволити не може.

Лицемірству Обухівського міського голови Олександра Левченка немає меж, оскільки під час прощання з загиблими на Війні учасниками АТО міський голова постійно запевняв рідних та близьких наших загиблих побратимів та громаду міста Обухова, яка приходила вшашувати їх пам’ять та провести в останню путь:

“Герої не вмирають! Вічна пам’ять! Ми завжди будемо пам’ятати їх героїчний подвиг і ніколи про нього не забудемо! Я буду всіляко підтримувати рідних та близьких…”

Дивіться, поширюйте і пам’ятайте, що Обухівський міський голова Олександр Левченко брехло, лицемір та жлоб, який вдавиться за бюджетну копійку, якщо йому з цього нічого не перепадає!

Вічна пам’ять та слава загиблим та померлим учаснкам АТО!

Царство їм Небесне!

Терпіння їх близьким та рідним!

Герої не вмирають!

Слава Україні!

Голова організації              Ігор Оваденко 

07.05.2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.