Шановні учасники АТО!

З 2015 року Броварською міською радою Київської області учасникам АТО (УБД), за інформацією з надійних джерел було виділено 42 3х кімнатні квартири, і це не за рахунок субвенції з державного бюджету закуповувалось житло, а квартири були надані міською радою, які отримали в комунальну власність від Забудовника!

Ось вам приклад та відповідь на питання як міська влада, якщо вона має звісно таке бажання, в особі Броварської міської ради Київської області вирішує житлової проблеми учасників АТО (УБД), сімей загиблих наших побратимів та інвалідів війни!

Головне мати бажання, а не прикриватись відсутністю землі в межах міста, коштів на будівництво, нібито забороною закону забудовнику віддавати в комунальну власність квартири після завершення будівництва житлового будинку, які потім міською радою повинні бути наділені, на нашу думку в першу чергу сім’ям загиблих учасників АТО, інвалідам війни, а також звичайним учасникам АТО, які потребують власного житла!

Броварська міська рада Київської області знайшла і земельні ділянку, і забудовника, і окрім цього звільнила забудовника від сплати інвестиційного внеску на розвиток інфраструктури міста!!!

 

 

One thought on “Чому Обухівська міська рада ігнорує вирішення питання забезпечення житлом учасників АТО?! – ЧАСТИНА І”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.