Майже рік тривав наш конфлікт з Обухівським міським головою Київської області Олександром Левченко з приводу реального вшанування памяті наших загиблих на Війні земляків та дієвої підримки їх сімей і ось нарешті Обухівською міською радою Київської області було прийняте рішення “Про внесення змін до Обухівської міської комплексної програми “Турбота на 2016-2020 роки” із наступними змінами”.

Даним рішенням було затверджено “Положення про порядок надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у межах норм, передбачених законодавством, членам сімей загиблих учасників АТО за рахунок коштів місцевого бюджету на 2018 рік”.

Так, Положенням встановлено надання пільги у розмірі 50% з оплати житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих учасників АТО, які проживають на території Обухівської міської ради за рахунок коштів міського бюджету.

Таким чином у сімей загиблих учасників АТО з м. Обухова Київської області відтепер 100% пільга з оплати житлово-комунальних послуг у межах норм, передбачених законодавством.

Окрім цього збільшено розмір допомоги сімям загиблих учасників АТО на поховання рідних (встановлення та виготовлення памятників) з 20 000 грн. до 40 000 грн.

Можуть, коли хочуть!

Сподіваємось, що приклад Обухівської місько ради Київської області наслідує Обухівська районна рада Київської області та встановить таку ж саму пільгу зі сплати комунальних платежів сімями загиблих учасників АТО, які проживають на території Обухівського району Київської області.

Вічна память нашим полеглим на Війні землякам!

Терпіння їх матерям, батькам, дружинам, дітям, близьким та рідним!

Слава Україні!

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.