Вітаю друзі! Сьогодні я хочу вам розповісти про загадкове виділення землі Обухівською районною державною адміністрацією Київської області у приватну власність громадянам для індивідуального дачного будівництва в адміністративних межах Обухівської міської ради Київської області.

В 2017 році колишнім головою Обухівської районної державної адміністрації Іваном Сергійовичем Рудяком була створена робоча група по інвентаризації земель Обухівського району з метою пошуку вільних земель і їх подальшого розподілення між учасниками АТО, родинами загиблих військовослужбовців та інвалідами війни.

Ця робоча група пропрацювала не дуже довго оскільки Обухівська районна рада висловила недовіру голові райдержадміністрації і Президент України Петро Порошенко звільнив його з займаної посади.
В 2018 році Президент України призначив нового голову Обухівської райдержадміністрації Михайла Івановича Письменного, якого громаді Обухівщини в районному будинку культури представив також новопризначений голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Дмитрович Терещук.

Не минуло і півроку як новий голова адміністрації приступив до виконання посадових обов’язків, як нарешті віднайшлася вільна земля і де не будь, а за моєю інформацією в рекреаційній зоні річки “Стугна” на території Обухівської міської ради Київської області, яку як з’ясувалося також чудово наділяло у власність громадян для індивідуального дачного будівництва і попереднє керівництво Обухівської райдержадміністрації, а новий її голова Михайло Іванович Письменний лише продовжив розпочату справу своїх попередників.

Мені пощастило і я встиг зберегти частину розпоряджень керівництва Обухівської райдержадміністрації про виділення землі за 2018 та 2019 роки, але станом на сьогодні чомусь ці розпорядження вже видалені з офіційного сайту адміністрації, які ще нещодавно були в розділі “Документи”.

На моє глибоке переконання навіть цю землю керівництво Обухівської райдержадміністрації не спромоглося законно передати у власність громадян, оскільки порушили норми чинного земельного та містобудівного законодавства, яке передбачає виділення землі на якій планується забудова, зокрема в даному випадку це індивідуальне дачне будівництво у відповідності до містобудівної документації, а саме до відповідно до Генерального Плану чи відповідно до Детального Плану Території (ДПТ).

Розпорядження голови Обухівської районної державної адміністрації Михайла Івановича Письменного про надання дозволу на розробку ДПТ даних земельних ділянок було прийняте практично в один час з розпорядженнями про надання дозволу на приватизацію даних земельних ділянок.

Мені не відомо кому саме Обухівська районна державна адміністрації виділила ці земельні ділянки, але я сумніваюсь, що серед цих громадян, яким так пощастило і для них знайшли таку чудову вільну землю є учасники АТО, родини загиблих військовослужбовців та інваліди війни.

За моєю інформацією, яка зараз обговорюють мешканці Обухівщини, цими земельними ділянками керівництво адміністрації вирішило розрахуватись за роботу з головами виборчих комісій, які представляють кандидата на пост Президента України Петра Олексійовича Порошенка чи так чи інакше співпрацюють з його виборчим штабом. Не знаю правда це чи ні, але такі чутки ширяться посеред людей.

І на останок. Дана інформація лише підтверджує те, що гарні вільні земельні ділянки на території Обухівського району ще є, але як завжди вони не для всіх і розподіляються якось не зрозуміло і скоріш всього не справедливо.

Такі вони реальні справи, а не брехливі обіцянки!

Діліться, коментуйте та дякую вам за увагу!

Голова організації        Ігор Оваденко

27.03.2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.