11.03.2017 з 12:00 до 15:00 в приміщенні Обухівського РЦКіД (м. Обухів, вул. Київська, 117) відбудуться Загальні Збори учасників АТО. На Загальні Збори учасників АТО буде винесено розгляд наступних питань:
1. Звіт ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН» про стан виготовлення Детальних Планів Територій земельних ділянок учасників АТО для ведення індивідуального садівництва в адміністративних межах Обухівської міської та Нещерівської сільської рад Обухівського району Київської області.
2. Створення єдиної районної громадської організації учасників АТО чи об’єднання всіх громадських організацій Обухівського району Київської області, які представляють інтереси учасників АТО в єдину районну організацію, яка буде в подальшому офіційно представляти інтереси учасників АТО Обухівського району, заради досягнення спільної мети та організації дієвої співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування.
3. Інші нагальні питання.
На Загальні Збори учасників АТО запрошені представники ТОВ “ПРОЕКТГЕНПЛАН” (розробник Детальних Планів Територій), голова Обухівської райдержадміністрації Обухівського району Київської області Олександр Туренко, голови міст та сіл, селища Обухівського району Київської області, керівництво державних установ та організацій, які так чи інакше мають відношення до вирішення нагальних питань учасників АТО Обухівського району Київської області!
Також запрошені Засоби Масової Інформації, з метою інформування громади Обухівського району Київської області про прийняті рішення за результатами проведення Загальних Зборів учасників АТО Обухівського району Київської області.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.